пʼятниця, 17 березня 2017 р.


Шановні колеги!
Запрошуємо прийняти участь у вебінарах від видавництва "Ранок". Пропонуються теми:
5 квітня 2017 р.  12.00 - 14.00      -  Інформатика 2-4 класи. Навчальні проекти на уроках інформатики.    Конструювання алгоритмів.

23 березня 2017 р.  16-00 – 17-00   -  Інформатика. 9 клас. Презентація нового підручника для 9 класу

29 березня 2017 р. 12-00 – 14-00  -  Інформатика. 8 клас.  Алгоритми з повтореннями та розгалуженнями


вівторок, 14 березня 2017 р.

 Шановні колеги.

 Запрошуємо Вас взяти участь в обласному конкурсі огляду освітніх блогів "Педагогічна блогосфера"


з 10 березня до 10 квітня 2017 року триває онлайнова реєстрація на даний огляд за посиланням: https://goo.gl/forms/uEerkbXXGphCSz612 

субота, 11 березня 2017 р.

Шановні колеги! 
Сьогодні ми почали часто чути слова STEM-освіта, але не всі розуміють, а що то "воно таке". Про те, що потрібно поєднувати науки в школі, працювати на їх практичну направленість говорять вже давно, посилаючись на тести PISA та приклади Фінляндії, де вважають, що якщо молода людина вже на виході зі школи буде володіти актуальним запасом практичних знань з урахуванням всіх сучасних комп'ютерних технологій та навичками пошуку інформації,то можна очікувати, що вона принесе користь не тільки самій собі, а й державі.
Тому Чала Марина Станіславівна організувала та провела 9 березня вебінар на тему "Роль і місце інформатики в реалізації STEM-STEAM-STREAM освіти"
До вашої уваги презентація вебінару

четвер, 9 березня 2017 р.

Програма з інформатики очима практиків

Шановні колеги! 

Прийміть участь в обговоренні нової програми з інформатики.

Аматорський Ноїв ковчег виявився надійнішим, ніж побудований фахівцями «Титанік». Можливо, й аматорські пропозиції вчителів-практиків виявляться більш життєздатними, аніж витвори фахівців МОН. Пропонуємо ознайомитись з міркуваннями колективу однодумців – учителів інформатики щодо особливостей нової програми.
З ініціативи Міністерства освіти України зараз триває обговорення змін до навчальних програм для 5-9 класів. Завершився перший етап і настав час проаналізувати зауваження, яких до програми з інформатики набралося більше 600. Така активність учасників обговорення свідчить як про те, що інформатика є дуже затребуваним предметом у сучасній школі, так і проте, що чинні програми не відповідають викликам, які постають перед школою.
Однією з найкардинальніших і, разом з тим, найпродуктивніших ідей залишається утворення на основі шкільної інформатики двох незалежних предметів, які умовно можна назвати «Алгоритміка і програмування» та «Комп’ютерні технології». Проте малоймовірно, що в рамках Державного стандарту базової та середньої освіти такий підхід буде реалізовано. Залишається лише шукати оптимальний варіант поєднання технологічного і науково-математичного напрямків у рамках одного навчального предмета.
Це може здатися дивним, але серед пропозицій були й такі, що зводилися до мінімізації часу на вивчення «найосновнішої» з основ інформатики – програмування. Але дивно це лише на перший погляд. Десяток чи більше років панування в шкільній інформатиці «користувальницького» підходу дав свої плоди: середній вчитель (а іноді й випускник ВНЗ) «боїться» програмування. Це, звичайно, не може бути орієнтиром при формуванні нової програми, але врахувати цю проблему потрібно.

Як створити сайт (оновлена версія Google Sites)


Автор: Антоніна Букач